Site içi arama :
prof.dr. turgut göksoy
29 Ekim 2011 - 17:04

BEL OKULUNA KİMLER KATILMALIDIR?

    Beli önceden ağrımış fakat şimdi bel ağrısı olmayanların da katılabileceği bel okulu programlarının asıl müşterisi doğal olarak bel hastalığı tanısı konulmuş olan tüm bireylerdir.
    Devamlı oturma veya ayakta kalma nedeniyle bel ağrısına yol açabilecek bazı meslek gruplarında olanlar bu mesleklerden erken emekli olmak istemiyorlarsa bu programlara katılmalıdırlar. 
    
Ayakta doğru olmayan pozisyonlarda durmak zorunda kalan diş hekimleri, cerrahlar, hemşire ve hasta bakıcılar, öğretmenler, tezgahtarlar bu konuda bilgilendirilmelidir. Aynı şekilde devamlı oturarak işini yapan şöförler, bankacılar, sekreterler risk grubundadırlar.
     Ağır kaldırmak ve oturmak zorunda olan meslekler, ev kadınları ve bazı spor dallarında uğraş gösterenlerin kısaca bel ağrısı riskini taşıyan herkesin bel okuluna katılmaları önerilmektedir.

Diğer Sayfalar

   
Diğer Sitelerimiz
www.fibromiyalji.orgwww.ayaksorunu.netwww.antiagingtr.comwww.kireclenme.infowww.turgutgoksoy.comwww.omuzum.comwww.vertigom.comwww.ozonterapi.infowww.osteoporoz.netwww.boyunkireclenmesi.netwww.romatizmatr.com
   
Bölge Hastanesi Ulaşım

Pendik Bölge Hastanesi
Doğu Mah. Yücel Sok. No:2 Pendik / ISTANBUL
Telefon : 0 216 375 34 34   Faks : 0 216 375 22 12
www.bolgehastanesi.com

2010 © belagrisi.net Tasarım : bayburt.net